Masáže

Vítám Vás ve svém studiu sportrelamasáž.

Sport znamená, že se zabývám sportovními masážemi, které požadují hlavně aktivní sportovci. Lidi, kteří se věnují sportu pro udržení fyzické kondice a lidi, kteří potřebují terapii v případě fyzicky náročné práce.

Relax znamená oddat se momentu, kdy zapomenete na stres, shon, každodenní problémy a ponoříte se do světa vůní, hudby a klidu. Aspoň na chvíli :).

Jsem masérkou Dexter Academy s mezinárodní certifikací.

Moje prostory se nacházejí v rodinném fitness s veškerým sociálním zařízením a možnosti občerstvení. Čajem, nebo vodou můžete doplnit tekutinu potřebnou při terapii. Nabízím klidné a hezké prostředí pro načerpání sil a energie.

Sportovní masáž

Sportovní masáž přispívá k odstranění únavy a případných bolestí po sportovním výkonu, ale i naladí tělo na podání sportovních výkonů. Tato masáž není určená jenom sportovcům, ale je vhodná i po vysoké fyzické zátěži organizmu. Dochází ke  zlepšení stavu, nebo k posílení organizmu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti. Intenzivní pohyby a důkladné hnětění svalstva nabudí organizmus a navodí ho pro další výkon, nebo fyzickou zátěž. Pravidelnost této masáže odstraní bolesti a ztuhlost svalů a navodí dobrý pocit a úlevu. 

Relaxační masáž

Relaxační masáž působí příznivě na fyzické uvolnění těla a psychickou relaxaci po náročném pracovním dni, odstraňuje negativní vlivy stresu, dochází k uvolnění svalového napětí, navození pocitu vyrovnanosti a klidu. Při této masáži zapomenete na shon, termíny a čas. Klid, vůně olejů a esencí vám pomůže zregenerovat tělo i ducha. 

Masáž lávovými kameny - Hot Stones

Hot Stones masáž je jednou z nejpříjemnějších způsobů relaxace v každém ročním období. Hlavně v zimním období masáž kameny zahřeje svaly a příjemně působí na uvolnění celého těla, odstranění únavy a bolesti. Prohřeje tělo, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny svou energetickou vibrací vyrovnáva energii v těle. Kameny se k terapi a lěčbě využívali již v minulosti u Amerických indiánů k nalezení harmonie a rovnováhy. V orientální medicíně slouží ke zlepšení toku energie. V kombinaci s kvalitním olejem dojde k uvolnění svalů, zmírnění stresu a relaxaci celého těla.

Čokoládová masáž

Královná masáží. Čokoládová masáž + kávový, nebo třtinový pealing a kokosový olej pro zklidnění pokožky. Kombinace, která příjemně působí na krásu a dobrou náladu. Čokoláda použitá při masáži tonizuje a vyhlazuje pokožku. Tělu dodá vitamíny, minerály, koenzymy a antioxidanty. Pealing odstraňuje odumřelé buňky a vyhladí kůži. Kokosový olej zklidní pokožku a vůně kokosu zpříjemní okamžik této masáže. Nechte působit čokoládu na vaši pokožku a smysly těla. 

Indická masáž hlavy

Denně jsme vystavovány stresu. Tato masáž hlavy uleví od napětí a stresu, kterému jsme denně vystavení. Tím, že se provádí na částech těla (šije, hlava, horní část zad), které jsou důležitými energetickými centry, odstraňuje z nich napětí a bolest. Působí v místech, které jsou denně zatěžované fyzickou prací -  ramena, krční páteř. Zatěžované stresem - denní starosti, nespavost, bolesti hlavy. Uvolněním a odblokovaním těchto míst, dojde k úlevě a pocitu znovuzrození.

Medová masáž

Medová masáž je relaxací a příjemným prostředkem pro zmírnění stresu a odstranění únavy a zároveň využívá detoxikačních účinků medu, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla. Masáž se provádí na zádech, kde se nachází reflexní zóny, díky kterým se odvádí z těla nejvíc škodlivin. Medovou masáž je možné provádět i na stehnech, hýždích, kloubech a obličeji.

Anticelulitidová ozonová masáž

Tato masáž se doporučuje nejen při projevech celulitídy ale i jednorázově po namáhavém dni, když máte oteklé, nebo těžké nohy. Uleví od bolestí a odlehčí je. Anticelulitídová masáž je vhodná pro odstranění celulitídy, pro formování postavy, vypnutí pokožky a pro zlepšení jeji kvality. Tato masáž působí na podkožní buňky a stimuluje vrstvu v podkoží pro jeji lepší metabolizmus. Kompresní hmaty mají vlyv na podkožní metabolizmus a lepší vstřebávání tuků. Následně se provádí ozónová masáž, kdy se vtírá aktivní ozón, který má velmi stimulující účinek. Masáž nastartuje regeneraci, relaxaci, vyhlazení kůže a ovlivnění celulitídy. Tato masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Havajská masáž LOMI LOMI

Poskytuji rovněž tuto velice příjemnou a účinnou masáž, kdy je k masáži užito kromě prstů a dlaní také předloktí. Tato masáž je považována za perlu mezi masážemi. Působí velmi relaxačně a má terapeutické účinky. Při použití aromaterapie a speciálních měkkých a hlubokých masážních technik, dlouhých vláčných tahů především dlaní, loktů a předloktí, dojde k uvolnění svalů a úlevě od napěti a bolesti. Při použití velmi kvalitních olejů má blahodárný vliv na pokožku, celkové uvolnění těla a dlouhodobou relaxaci.

Lymfoterapie

Manuální lymfodrenáž je jemná masáž ovlivňující lymfatický systém. Má analgetický, spasmolytický a sedativní účinek na lymfatický a krevní oběh. Lymfa je tekutina, která tvoří obsah mízních cév. Podílí se na krevotvorbě, odvádí z těla chemické látky. Lymfatický systém s polu s imunitním je hlavním detoxikačním systémem. Zatížení lymfatického systému se projevuje únavou, neschopnosti organizmu čelit infekčním nemocem, otoky nohou a i jiných míst těla, oslabením imunitního systému i psychickým podrážděním. Lymfatická masáž podporuje tok lymfy a tím přepravu v ní obsažených látek. Tím očišťuje organizmus a pomáha tak zbavit ho škodlivin.